Štefánikove Vlny - Premiéra filmu

Autor: Michal Vasilko Kele | 22.8.2019 o 13:14 | (upravené 23.8.2019 o 13:43) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  40x

Priatelia filmu a umenia, srdečne vás pozývam na premiéru dokumentárneho filmu - Štefánikove Vlny. Dostaneme sa až na Koniec Cesty...  Premiéra filmu sa bude konať v Bratislave / 30.8 / Zlaté piesky - Wakelake areál 

Satori Cinema production (https://www.facebook.com/satoricinematravel) vám prináša autentický dokumentárny film z cyklu dokumentárnych filmov “Prebudený" .

Klikni a prejdes na Trailer k filmu Klikni a prejdes na Trailer k filmu (Satori Cinema Production)

Príbeh filmu je o dvoch slovenských cestovateľoch, surferoch, ktorí cestujú a surfujú po stopách M. R. Štefánika na ostrove Tahiti (a sesterskom ostrove Moorea) vo Francúzskej Polynézii.  

   Naši dvaja dobrodruhovia sú inšpirovaní osobnosťou M. R. Štefánika (ktorý bol v neposlednom rade významným cestovateľom), ktorý pracoval na ostrove Tahiti a vjeho okolí pred viac ako sto rokmi (1910). Prichádzajú nielen preto, aby preskúmali jedinečnú prírodu a kultúru na ostrovoch, ale spojili sa (objavili) aj s česko-slovenskými rodinami, ktoré na ostrovi prišli už dávno. 

Symbolicky sa tiež pokúsia surfovať na svetovo známej vlne - Teahupoo, ktorá sa nachádza neďaleko miesta, kde M.R. Štefánik pôsobil ako astronóm a meteorológ.

Sleduj video ukážku z filmu, kde sme sa dostali až na “KONIEC CESTY"…

Stránka filmu: Štefánikove Vlny 

Oficiálny Trailer k filmu

Beseda o filme v relácii Týždeň/https://www.facebook.com/tyzden.sk/videos/429367977848646/ Produkcia : Satori Cinema productionDiscover the World Around and Within Youhttps://www.facebook.com/satoricinematravel  
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Hrozí vojna medzi USA a Iránom?

Ropné zariadenie v Saudskej Arábii zbombardovali drony.


Už ste čítali?